Polskie forum o Milk Inc. Strona Główna Polskie forum o Milk Inc.
Zapraszamy wszystkich fanów =)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Fani Milk Inc.
Autor Wiadomość
avalon 
Newbie

Wysłany: 2007-08-08, 18:40   

No wkońcu jakaś normalna odpowiedź, jedna rada ,może i jesteś adminem ale narzucając na siłę swoją wolę innym sprawiasz że ludzie się jedynie zniechęcają , tak też było pewnie z vanTheMan .A co do samego avka to cuż ty masz swoje racje ,my mamy swoje , a twój sposób na załagodzenie sprawy to nic innego jak postawienie na twoim wiec co poradzić chyba dyskusja będzie jeszcze troche trwała.
PS.Nie piszę tego ze złośliwości wiec spokojnie:)

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-08, 18:42   

ja tez ze spokoje ;) ok-koniec rozmowy. jutro powinna byc galeria. troche nie ten temat bo powinien sie nazywac klotnia no ale coz hahaha. ok-koniec!

:mrgreen:

Brateq 
Żółtodziobek

Wysłany: 2007-08-08, 18:42   

Iwona napisał/a:
No dobra sory, moze troche mnie ponioslo. ale sami rozumiecie- rola admina nie jest jednak taka prosta. wiem ,ze skoro sprawia mi klopoty to nie powinnam nim byc, ale wlasie dlatego wzielam do pomocy darie za co bardzo jej dziekuje oraz chce tez sie troche podszkolic w tych sprawach. to prawda ze skonczylam gimnazjum no ale coz...

Wybaczamy.
Poza tym mylisz admina z moderatorem. To nie jest profesjonalny serwis żeby się trudzić przy nim 12h(nie myl profesjonalny z fanowskim- za profesjonalny bierze się kasę i to nie małą)

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-08, 21:07   

ok-sorka jeszcze raz

Daria :) 
Prawdziwy fan
The Biggest PL Fan

Wysłany: 2007-08-09, 07:24   

Dobrze że sie już pogodziliście :)
Ta kłótnia była tu zupełnie zbędna a jak już chcecie walczyć ze sobą to tu powiem szczerze - WYPAD na GG żeby się dogadać i rozwiazać problem, a nie niepotrzebnie spamować na forum

Co do tej wypowiedzi:
Iwona napisał/a:
Ja chce zeby byly avatary z milk inc. nawet jesli mamy tracic uzytkownikow to trudno-ich strata

Uważam, że w tym przypadku obojetnie jaka walka jest z góry przegrana jak to powiedział
Brateq napisał/a:
Pamiętaj- jak Kuba bogu, tak bóg kubie- tu jest Polska, nie Chiny, gdzie nawet wiki zablokowali. Nikt nie da się sobą rządzić.

I tu się zgadzam. Nikt tu nie będzie sobie pozwalał aby ktoś nakazywał mu wszystko, a tym bardziej w Internecie.
Galeria avów może bez problemu powstać, wtedy każdy jak bedzie chciał to sobie wybierze avka jakiego chce.
To prawda że lepiej by wygladało gdyby wszyscy mieli avy z Milkami, ale Iwona nikogo do tego nie zmusisz a tylko pozrażasz do siebie fanów. A jesteśmy przecież jedną wielką rodziną ;)
VanTheMana tez powinnaś przeprosić za awanturę o av, a jak nie to ja to zrobię za ciebie.

Zamykam tu dyskusję na temat avów i teraz to juz wracajmy do prawdziwego topicu ;)

ZAPRASZAM NA: www.milkinc.fan.pl !!!

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-09, 08:08   

ok-zaraz przeproszę go. Sorka wielka jeszcze raz. Racja jestesmy jedna wielka rodzina

kal23 
Żółtodziobek

Wysłany: 2007-08-10, 21:01   

Witam
Mam na imię Kamil.Mieszkam nad morzem -Koszalin.Głównie interesuje się dobra muzą jaką gra MILK INC oraz motocylkami. Dla tych co sie znają miałem dt 80 a teraz mam pięknego ścigacza- TZR Belgarde. O milk inc usłyszałem dobiero gdy zobaczyłem teledysk RUN na VIvie i od tej pory nie słucham innej muzy niz tą co gra ten duet. A tak poza tym to chciałby przywitać wszystkich użytkowników tego forum bo wcześniej nie miałem okazji tego zrobić. Moge jeszcze dodać że bardzo sie ciesze, że powstało te forum i liczę na większą ilość rejestrujących się tutaj fanów!!!

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-10, 21:42   

Milo nam bardzo ze jestes. coraz wiecej uzytkownikow. forum powstalo po to zeby jakos rozpowszechnic w polsce Milk Inc.
kal23 napisał/a:
O milk inc usłyszałem dobiero gdy zobaczyłem teledysk RUN na VIvie i od tej pory nie słucham innej muzy niz tą co gra ten duet.

Tak na prawde to ich jest trzech nie dwóch.w sklad wchodzi jeszcze Filip.

kal23 
Żółtodziobek

Wysłany: 2007-08-10, 22:12   

W takim razie kim jest ten Filip bo nawet nie moge znaleźć bardziej szczegółowych informacji o nim?

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-11, 08:38   

hmmm..jakby to powiedziec...poporstu oni graja w trojke a nie w dwojke na zywo. jest czlonkiem zespolu. Na stronie www.milkinc.be jest o nim costam. Jesli ogladales Supersized to moge ci powiedziec ze jest to ten czlowiek w kapeluszu ktory gra na keyboardzie i ma dlugie brązowe wlosy

Filip Vandueren jako producent używa paru innych imion takich jak Philip Banks i Jedidah Albertson. Zaczął jako hardtrance'owy i underground'owy producent w Dance Opera Label. Miał już inne projekty nazwane jego imieniem jak K-Lab (Reunion) - stara szkoła trance'u z radosnym odczuciem lat 90. - The Klan, Karnak-X (Sky-Trance), Vidts i Vandeueren oraz Dj Jan vs. Vandueren z progresywnym hardtrance'm z remiksami od Dj Tiesto i i Dj Esteem.

Filip razem z Regim jest producentem Milk Inc. Nie wychodzi na scenę razem z innymi, woli stać obok. Przyłącza się do nich na trasy koncertowe

/www.milkinc.fan.pl/

Gośka 
Kręci mnie Milk Inc.
MILK INC RULEZZZZZZ

Wysłany: 2007-08-11, 10:14   

wow jak to ladniewszystko sklepalas szczeze mowiac o nim nic nie wiedzialam :) ja mam nawet problem z wymowieniem jego nazwiska ;D

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-11, 13:37   

skopiowalam ze strony darii na dole link jest pod moim ostatnim postem :D

Gośka 
Kręci mnie Milk Inc.
MILK INC RULEZZZZZZ

Wysłany: 2007-08-12, 13:52   

to fajnie :) )

Daria :) 
Prawdziwy fan
The Biggest PL Fan

Wysłany: 2007-08-17, 12:28   

dzięki ja sie troche natłumaczyłam ale wszystko dla ludzi ^.^

ZAPRASZAM NA: www.milkinc.fan.pl !!!

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-17, 13:20   

:oops: :oops: looz :lol:

diament74 
Żółtodziobek
diament

Wysłany: 2007-08-19, 11:09   

:) Witajcie
Od dawna słucham Milk, właściewie dzięki mężowi. Niedawno dostałam od niego płytę z koncertu Milk. Od paru dni słucham Sunrise. Ciekawy teledysk i fajna muzyka.
Milk towarzyszy mi kiedy jadę samochodem, sprzątam, ćwiczę. Razem z nią śpiewam.
Często kiedy mam podły chumor zakładam słuchawki i słucham ulubionych utworów.
Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Gośka 
Kręci mnie Milk Inc.
MILK INC RULEZZZZZZ

Wysłany: 2007-08-19, 13:00   

a ja myslalam ze tylko "gowniarze" (nie chce tu nikogo obrazac :mrgreen: ) sluchaja milkow :)

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-19, 16:27   

hehe.nie tylko. wystarczy spojrzec na ludzi ktorzy byli na supersized:D ciesze sie ze co raz wiecej ludzi pisze:D

Gośka 
Kręci mnie Milk Inc.
MILK INC RULEZZZZZZ

Wysłany: 2007-08-19, 20:26   

no prawda... szkoda ze ludzie sie rejestruja i nic nie pisza!!! bo 1/3 nie ma ani jednego postu

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-20, 09:14   

no trudno...moze w koncu zaczna....zobaczymy

Odpowiedz do tematu