Polskie forum o Milk Inc. Strona Główna Polskie forum o Milk Inc.
Zapraszamy wszystkich fanów =)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Fani Milk Inc.
Autor Wiadomość
vanTheMan 
Lubię piosenki Milk Inc.

Wysłany: 2007-08-06, 09:39   

Coz z tego z to forum o nich. Na forum o pilce noznej kazdy ma pilke w avku ?

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-06, 09:52   

nie przestrzegasz regulaminu. jest to moje forum i zycze sobie aby avatary byly z Milk Inc.Jak ci sie nie podoba to nie trzymam cie

vanTheMan 
Lubię piosenki Milk Inc.

Wysłany: 2007-08-06, 10:01   

OK. Żegnam :)

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-06, 10:23   

bardzo prosze. ja tylko chce dobrze. chce zeby jesli linda, regi bądź fiip odwiedzi forum widzieli, ze wszyscy maja avatary milkow-beda wiedzieli jak wiele dla nich znaczymy

Prisonbull 
Prawie jak fan
Moderator

Wysłany: 2007-08-07, 01:23   

No właśnie... i dobrze, że napisałaś regulamin :)
No to i ja się przedstawię: Mam na imię Artur, też mam 16 lat i skończyłem gimnazjum. Po wakacjach będe się męczył 4 lata w T. Handlowym. Oprócz tego, że kocham Lindę Mertens to lubię oglądać filmy, przerabiać je i grzebać w komputerach. Nie nawidzę piłki nożnej!!!!
Jestem Uploaderem na forum wielotematycznym. Oczywiście przez cały wolny czas słucham Milk Inc.

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-07, 08:35   

cudowny avatarek:)troche duzy hehe ale bardzo fajny.ja tez nie ubie piłki noznej. wole siatkowke o wiele bardziej. co do technikum to ma ono dobre strony-praktyki za granicą:)

crishna 
Lubię piosenki Milk Inc.

Wysłany: 2007-08-07, 08:43   

nom avatar spoko:D:D jak go zobaczylam to zawiesilam na nim wzrok i niemoglam go oderwac:D:D i dobrze ze taki duzy....przynajmniej kazdy zauwazy jak bardzo wielbisz Milk Inc:D:D hmmm to ja z was wszystkich chyba jestem najmlodsza....:(( hehe

crishna 
Lubię piosenki Milk Inc.

Wysłany: 2007-08-07, 08:46   

a tak a propos pana o nicku vanTheMan to ja sie zastanawiam czy naprawde on lubi Milk Inc.... no bo jak przez takie cos jak zmiana avataru napisal juz : zegnam..... no to człowieku........ po co sie rejestrowales na tym forum i udawales takiego wielkiego fana! jak zmiana avataru na taki z Milk Inc. juz Ci sprawia olbrzymi problem! zastanow sie nad tym.....

bunia 
Żółtodziobek
I love Milk Inc.

Wysłany: 2007-08-07, 08:53   

vanTheMan ja Cie prosze... no co Ci szkodzi zmeinic...Iwona ma racje:) To forum o Milkach a nie... takie avatary ustawiaj sobie na innym forum;] aaa no i Crishna ma racje..... :) )

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-07, 09:19   

crishna napisał/a:
nom avatar spoko:D:D jak go zobaczylam to zawiesilam na nim wzrok i niemoglam go oderwac:D:D i dobrze ze taki duzy....przynajmniej kazdy zauwazy jak bardzo wielbisz Milk Inc:D:D

świeta prawda. jest boski.

bunia napisał/a:
vanTheMan ja Cie prosze... no co Ci szkodzi zmeinic...Iwona ma racje:) To forum o Milkach a nie... takie avatary ustawiaj sobie na innym forum;] aaa no i Crishna ma racje..... )

widzisz- nie tylko mi na tym zależy. dajmy im troche szacunku. i to prawda ze chyba az tak wielkim fanem nie jestes....no coz..twój wybór.

Daria :) 
Prawdziwy fan
The Biggest PL Fan

Wysłany: 2007-08-07, 14:46   

Enschuldigen Sie (ale zakozaczyłam po niemiecku hahahaha xDDDD )

Koniec kłótni o avy i piłke nożną boście spamu nawlili że to szok :P

Imię: Daria
Nick: Daria :) ; Banan ; Bananiara ; Banana.Inc (w sumie to chyba tyle xD prynajmniej na teraz)
Miasto: Poznań RULEZZZ!!! xD
Zajęcie: dolina.... bo 3 klasa LO... w maju juz matura ;]
Hobby: MILK INC, Muzyka, taniec, komputery (HTML i te sprawy hehehe) i pełnoooo jeszcze innych zajęć (jeżeli chodzi o sport to siata RULEZZZ :P )
Ulubiona Artystka: wciąż Kate Ryan choć to nie to samo co było kiedyś
Ulubiony Zespół: MILK INC!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ulubiony garunek muzyki: Dance of course ;)

Inne: koniec sztywnych newsów teraz jestem sobą hehehe
Zwariowana fanka Milk Inc co widać skoro jestem adminką i webmasterką w jednym :P W życiu prywatnym również, czego wiekszość ludzi nie docenia bo udają że nie są sobą, tylko kimś innym. Po prostu zadrość ich zżera i kropa ;] Do tego uwielbiam się szlajac na koncerty moich ulubionych artystów jak są w pobliżu (Kate Ryan) a na Milki to juz obowiązek (bo Lindzie obiecałam :P ) jak tylko wpadną do PL. Wpadłam w internetoholizm co chyba już w moim przypadku jest nieuleczalne xD (gg, MSN, strona co prowadzę, jak znajde czas to nawet Tibia - ale rzadko). W przyszłości mam zamiar byc informatyczką więc jak ktoś chce żebym mu kompa zdemolowała to niech do mnie wali drzwiami, oknami, smsami i monitorem (jak na gg jestem). Liczę tez że moze kiedyś uda mi się wystąpić w jakimś teledysku ;) jak na amatorkę to jestem dobra i wszyscy mi to mówią ;) Nie żebym była zarozumiała :P jak już piszemy o sobie to wszystko hehehe ;)

Jakby były jakieś wątpliwości to pisać hehehe ;)

pewnie i tak o czymś zapomniałam napisać ale to już jest standard :P skleroza wieku młodzieńczego więc prosze mi to wybaczyć xD

ahas jeszcze englisha lubię bo sobie pogadam z Milkami a szwaba niecierpię tak po prostu :P
taka fobia

ZAPRASZAM NA: www.milkinc.fan.pl !!!

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-07, 15:44   

co do niemca to chyba kazdy ma jakis uraz...u mnie w klasie to nikt go nie lubi...on ma jakas nienawisc w sobie hehe

Brateq 
Żółtodziobek

Wysłany: 2007-08-08, 10:48   

Iwona napisał/a:
bardzo prosze. ja tylko chce dobrze. chce zeby jesli linda, regi bądź fiip odwiedzi forum widzieli, ze wszyscy maja avatary milkow-beda wiedzieli jak wiele dla nich znaczymy

Hahahah, tak się uśmiałem z tego textu, że redakcja się na mnie krzywo spojrzała xD
Wiesz, prowadzę jedną z największych stron o Jessice Albie na świecie i uwierz- gwiazdą totalnie zwisa to czy ktoś w avku ma piłkę, samochód czy pluszowego misia. A z pewnością nie chcesz dobrze, bo właśnie pozbyłaś się usera(może nawet dwóch) którzy może nie mają pokoju wytapetowanego Milkami, ale chcieli w miłym atmosferze porozmawiać o zespole.
Poza tym, nie licz że ktokolwiek z zespołu wejdzie, bo bez rejestracji nie można zobaczyć choćby regulaminu. Uwierz- nie będą się specjalnie uczyć polskiego, aby luknąć setną stronę fanów.

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-08, 16:14   

Po pierwsze to ja tu jestem adminka i zalozycielka tego forum wiec to ja ustalam warunki, po drugie nawet jesli masz racje to co z tego? ja chce zeby byly avatary z milk inc. nawet jesli mamy tracic uzytkownikow to trudno-ich strata. nawet nie wiesz co mamy w planach jesli chodzi o rozwinięcie forum, wiec narazie skoro jestes uzytkownikiem podporządkuj sie regulaminowi, bo jesli nie bede zmuszona dac ci ostrzezenie a poźniej moze sie skonczyc cala twoja historia z tym oto forum. mamy co do niego pewne plane, ktorych nie mamy zamiaru na razie zdradzac. a za jakis czas wszyscy sie dowiecie jakie. i poza tym nie nazywaj tego forum jako setna strone fanow bo jest to jedno z aktywniejszych for i stron w polsce o milk inc. jesli cos nie pasuje-to mowie otarcie-nie trzymam cie tu!

avalon 
Newbie

Wysłany: 2007-08-08, 17:37   

Heh jak czytałem posty dotyczące avka to myślałem że padne ze śmiechu. Po:
1.Jest to pierwsze forum na którym kogoś pojechano za to jakiego avka ma , bez urazy ale to dla każdego indywidualna sprawa .
2.Teksty typu ja tu jestem adminem ja tu rządze macie mnie słuchać są żałosne .Z takim nastawieniem tylko można obserwować jak to forum umrze śmiercią naturalną, wkońcu forum które wśród adminów ma taką rozpieszczoną królewnę wątpie żeby znalazło wielu zwolenników
3.Ty naprawdę wierzysz że jakaś gwiazda wejdzie na to forum??(pomijając fakt że najpierw musiałaby się nauczyć polskiego żeby móc sie wogóle zarejestrować)
4.Teraz tylko oczekiwać odpowiedzi w której dostane groźbę typu ,"zaraz dam ci ostrzeżenie itp:D"

PS. Bym zapomniał się przedstawić ,nazywam się Grzegorz ,wkrótce będe studentem Geografii ,mieszkam w Bytomiu , interesuję się literaturą ,komputerami,muzyką ,animacją japońską

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-08, 17:43   

avalon napisał/a:
1.Jest to pierwsze forum na którym kogoś pojechano za to jakiego avka ma , bez urazy ale to dla każdego indywidualna sprawa .

na tym forum jest inaczej

avalon napisał/a:
Teksty typu ja tu jestem adminem ja tu rządze macie mnie słuchać są żałosne .Z takim nastawieniem tylko można obserwować jak to forum umrze śmiercią naturalną, wkońcu forum które wśród adminów ma taką rozpieszczoną królewnę wątpie żeby znalazło wielu zwolenników

nawet mnie nie znasz i nie wiesz kim ja jestem-nie pasi?wypad

avalon napisał/a:
.Ty naprawdę wierzysz że jakaś gwiazda wejdzie na to forum??(pomijając fakt że najpierw musiałaby się nauczyć polskiego żeby móc sie wogóle zarejestrować)

nic ci do tego, bo forum jeszcze nie jest nawet w pelni skonczone. a co bedzie potem to sie sam przekonasz, bo wszystko tu bedzie inne.

avalon 
Newbie

Wysłany: 2007-08-08, 17:51   

owszem nie znam ciebie jednak patrząc na twoją odpowiedź stwierdzam że przy pierwszym poście miałem rację , wiesz co gdzieś słyszałem że admini powinni dawać jakiś przykład zwykłym użytkownikom jednak widząc twoje wypowiedzi typu :"nie pasi? wypad" stwierdzam że tutaj się to nie sprawdza.

Ja rozumiem że nie jest w pełni skończone jednak nie zmienia to faktu że potrzebowałabyś cudu żeby jakaś gwiazda tu weszła a cuda niestety zdarzają się dosyć rzadko.

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-08, 18:08   

nie potrzebuju zadnego cudu, po prostu, weim jak to bedzie dopiero wygladac i dopiero wtedy bedzie w pelni oddane do uzytku. jedna z osob ktora jest na forum(nie wiem czy na pewno moge poewiedziec ktora, zeby nie bylo ze ja wykorzystuje) zna linde i regiego osobiscie wiec jesli chodzi o to czy oni je kiedys zobacza czy nie zadbam ja z darią. kiedy juz bedzie wszystko skonczone wtedy udostepnimy kazdemu wejscie. a nie pomyslales ze jak zobacza forum to bedzie im bardzo milo kiedy zabacza ze kazdy ma avatar z nimi? nie wazne ze nic nie zrozumieją ale beda wiedzieli jak sie dla nich staramy, a przeciez o to nam chodzi. chcemy jak najbardziej sie da rozreklamowac w polsce ten zespol bo jak sami wiemy nie jest ono popularny jak inne np. tokio hotel, madonna, britney spears czy inne(wybralam przypadkowo, zeby nie bylo ze ja ich slucham, tak jakos mi na mysl wpadly) tak naprawde ja jestem spokojna osoba dopoki ktos nie wkurzy mnie lub nie obrazi w pewien sposob moich intencji.

Brateq 
Żółtodziobek

Wysłany: 2007-08-08, 18:18   

No i wszystko wiadome:

"prawie jak fan"

Ja do tego dodam "Prawie jak admin"

Iwona napisał/a:
nawet mnie nie znasz i nie wiesz kim ja jestem

On Ciebie nie oceniał- on ocenił Twoją wypowiedź, która jest żałosna, godna małolata, który uczęszczał niedawno do gimnazjum.
Pamiętaj- jak Kuba bogu, tak bóg kubie- tu jest Polska, nie Chiny, gdzie nawet wiki zablokowali. Nikt nie da się sobą rządzić.

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2007-08-08, 18:26   

No dobra sory, moze troche mnie ponioslo. ale sami rozumiecie- rola admina nie jest jednak taka prosta. wiem ,ze skoro sprawia mi klopoty to nie powinnam nim byc, ale wlasie dlatego wzielam do pomocy darie za co bardzo jej dziekuje oraz chce tez sie troche podszkolic w tych sprawach. to prawda ze skonczylam gimnazjum no ale coz...

najlepszym sposobem na zalagodzenie sprawy bedzie to, ze kadzy zrobi avek z milkami i bedzie ok. nawet nie musicie szukac. najprawdopodobniej jutro zostanie dadana galeria avatarów i kazdy bedzie mogl w niej przebierac. nie chce zaczynac klotni(przepraszam bo wiem ze to moja wina). uspokojmy sie juz...(chociaz to ja jestem niespokojna) dobra.zapomnijmy o sprawie przynajmniej na razie

Odpowiedz do tematu