Polskie forum o Milk Inc. Strona Główna Polskie forum o Milk Inc.
Zapraszamy wszystkich fanów =)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Iwona
2008-12-28, 20:05
Kate Ryan
Autor Wiadomość
Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2008-07-26, 10:48   

Who do you love? ja nie wiem jak to mozna lubic....moim zdaniem to jest okropne :x

Tonight 2 we ride jest moim zdaniem najlepsze, free, put my finger on it jest fajne i I surrender. LILY tez bardzo lubie. Ale Kate lubilam za czasów Different na początku jej kariery.

a co do maniaca, to mozliwe ze bedzie singlem bo na jakiejsc skladance widzialam ze jest maniac jako new single...

[ Dodano: 2008-07-26, 10:49 ]
a co do Forever to mi sie wszystkie utwory podobają i uważam ze jest najlepsza zaraz po Closerze i nie duzo jej brakuje do pobicia go..tylko Guilty jakos mi tak nie przypada mocno do gustu...musze sie bardziej w niego wsluchac :P

Kasia xD 
Zwykły Fan
I'm no angel ;)

Wysłany: 2008-07-26, 13:53   

a mi się akurat Who Do You Love podoba :P
ogólnie, płyty da się słuchać, i jest miła dla ucha, w przeciwieństwie do Alive :P

O ile się nie mylę, to "new single" pisało na jakiejś PIRACKIEJ składance mp3 w necie, a tam se każdy może pisać co chce. Chyba nawet Civa pisała, że to raczej singlem nie będzie.
Guilty wg mnie jest super, i na singla nadaje się idealnie - przy okzaji, co to za zmiana zdania? przy tej próbce w programie z TMFa mówiłaś, jakie to cudowne ;)
Bezkrytyczna nie będę - nie podoba mi sie totalnie Ouch Damn i Waste Of Time - tekst jest beznadziejny po prostu, i w dodatku się powtarza. Ostatnio zaczęłam większą wagę do tekstów przykładać ;)
Reszta jest świetna.
a tak swoją drogą, szanowna Administratorko, to nie jest temat o Forever :P
,___,
( ^^ )____
(_nn_) )___\ ****MOOOOOOO!!****
||--||---||'''||'*

też zapraszam na www.milkinc.fan.pl !!

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2008-07-26, 14:52   

:P :P
w Bravo jest wywiad z Kate...

A co do Forever to Guilty podobal mi sie jak kazdy nowy kawalek....Jak jes tcos nowego to jest super..ale po kilku przesluchaniach czasem juz przestaje byc fajny. a waste of time mi sie w hoooooooooo podoba ;p ouch damn tez fajne

Kasia xD 
Zwykły Fan
I'm no angel ;)

Wysłany: 2008-07-26, 17:02   

no właśnie, a według mnie nie wszystko, co nowe jest fajne, nawet jeśli było długo oczekiwane :P
szczerze mówiąc, Forever na początku mi się nie podobał, jakiś słaby się wydawał. dopiero później się do głowy wkręcił xD
są kawałki, które podobają sie od razu i już tak zostaje, i takie, które podobają się z czasem - u mnie rzadko jest tak, że na początku euforia, a potem przestaje się podobać.
a co do tych dwóch, czytałaś ich teksty?... mi się nie podobają i kropa :P
,___,
( ^^ )____
(_nn_) )___\ ****MOOOOOOO!!****
||--||---||'''||'*

też zapraszam na www.milkinc.fan.pl !!

Abelaard 
Zwykły Fan
ONLY Milk Inc.

Wysłany: 2008-07-26, 21:50   

Ja nie mam nic przeciwko coverom, [ba, desenchantee i libertine Kate były moiomi ulubionymi kawałkami parę lat temu] ale faktycznie, powinna bardziej stawiać na swoje piosenki, bo niektóre ma naprawdę dobre, a to coverowanie już się nieco znudziło.

A co do jej występów - rok temu była gwiazdą dożynek wojewódzkich w niedalekich mi Walewicach xD. Byłem tam i nie żałuję, dała świetny ponad godzinny występ z bisami, i śpiewała live a nie z playbacku, co zasługuje na uznanie i było dla mnie miłym zaskoczeniem.

Ja też niektóre kawałki lubię od pierwszego usłyszenia, a niektórych muszę się przekonać.

A Forever mi się podoba cały i już :P

Dino 
Żółtodziobek
Dino

Wysłany: 2008-07-27, 22:35   

Cóż, jesteście w temacie :D , ale wydaję mi się, że już za sprawą Scream For More Kate dałaby nieco o sobie poznac, no raczej nie była skazana na wieczne granie i wwalanie się po pubach z gitarką, w koncu to jej osobisty utwór tak jak Free czy How Many Times, które bardzo mi sie podobają, W ogóle, jakos w jej repertuarze przeważają smutne nuty, ale akurat to mnie kręci. heh. Tonight We Ride łatwo wpada w ucho, jednak mi średnio ono podpasowalo. Możliwe, że Kate ma tera spore szanse w Hiszpanii, nowym albumem, aktualnym coverem i współpracą z Sorayą otworzyła sobie w niej dzrzwi, trochę chytrze, ale zawsze da znac o sobie. Najmniej przypadł mi do gustu kawałek Toute premiere fois, wysaje mi sie, że kate pieje w tym utworze. To zbędna przeróbka, Kate mogła wrzucic na swą płytę Spoiled, o ile Regi by na to zezwolił, dogadaliby się jakoś. Na swoim koncie ma ona łącznie 7 coverów, w tym łącznie 4 z Free, ehhh xD A co do Forever, cenię sobie kawałek Summer Rain, urzekająca nuta :) a tak na wesoło i na wyluzowanie - Live her life ;]

Daria :) 
Prawdziwy fan
The Biggest PL Fan

Wysłany: 2008-07-28, 19:15   

Dino czy Katarzynka troche nie przesadziła?? :lol: AŻ 4 covery na nowej płycie?? :shock:
nie będę na razie pisać cokolwiek o nowej płycie bo trudno sie opierać na 3 piosenkach (tak! nie przesłuchałam jeszcze płyty, po prostu nie mam czasu na słuchanie muzyki - tyle tylko co na płytach mam)
jeśli chodzi o ella elle la to zawsze śmiać mi sie chce nie wiem dlaczego, taka wesoła piosenka jest :) na temat LILY sie już wypowiadałam że mnie chwyta tylko refren i przejścia ;) co do VV to nie mam zdania

ZAPRASZAM NA: www.milkinc.fan.pl !!!

Abelaard 
Zwykły Fan
ONLY Milk Inc.

Wysłany: 2008-07-28, 20:37   

Ja też dopiero co poznałem całą nową płytę :P
No i przyznam że całkiem całkiem jej wyszła, jak najbardziej da się posłuchać, ciekawe kawałki i brzmienia.

Dino 
Żółtodziobek
Dino

Wysłany: 2008-07-28, 21:12   

No z początku się wkurzyłem, ale potem już przywykłem do tego. Nie wiem, czy ona chciała w ten sposób szybciej wypełnic czymś album, gdyby mogła, to wrzuciłaby jeszcze na swą płytę jakiś swój własny kawałek, w koncu jest zdolna sama coś napisac, nie wiem jak Linda, ale mniesza o to. Trudno się mówi, ale covery to trafny wybór, a smiac mi sie chce z Toute Premiere Fois, heh. Wiadomo, ze Alive i Free dzieli przepasc, to już wisac na oficjalnych listach singla, Alive sprzedało się marnie niestety, a Free jak na razie daję radę, no i żaden ze wcześniejszych albumów Kate nie zagościł na hiszp. liście. Wydawca i Soraya dopomogli :D

James 
Lubię piosenki Milk Inc.

Wysłany: 2008-07-29, 14:12   

Jeśli chodzi o nowy album to przyznam szczerze, że bardziej podoba mi się niż Alive. Jakiś bardziej melodyjny i przystępny mi się wydaje...Jeden z lepszych Jej albumów jak dla mnie. ;)

Daria :) 
Prawdziwy fan
The Biggest PL Fan

Wysłany: 2008-07-30, 20:16   

wszystko co Kate stworzyła lub też tworzy jest LEPSZE od Alive :lol: :lol: :lol: :lol:

ZAPRASZAM NA: www.milkinc.fan.pl !!!

Docent 
Kręci mnie Milk Inc.

Wysłany: 2008-09-09, 22:51   

Dzis w Rmf Maxxx słyszałem nowy singiel Kate Ryan z albumu Free, I surrender, wg. mnie gorszy od Ella Elle L`a czy L.I.L.Y, ale może jak dłużej posłucham, to przypadnie mi do gustu :P

Abelaard 
Zwykły Fan
ONLY Milk Inc.

Wysłany: 2008-09-09, 23:02   

Podzielam twoje zdanie Docent, nie sądziłem że ta będzie singlem :?
Są lepsze kawałki od tego (np take me down, sweet mistake, your eyes albo put my finger...)

Docent 
Kręci mnie Milk Inc.

Wysłany: 2008-09-09, 23:40   

Wg. mnie powinno to być jak piszesz, Put my finger on it, bo wg. mnie ta piosenka warta jest jeszcze publicznej uwagi na tej płycie... Ale widzę, że jednak Maxxx się przekonał do Kate. W zeszłym roku Voyage Voyage nie mieli w playliście :/ buraki...

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2008-09-10, 16:12   

Mi się I surrender podoba, ale wolę Put my finger on it.

Docent 
Kręci mnie Milk Inc.

Wysłany: 2008-09-10, 20:22   

Ja dopiero wczoraj ściągłem Sweet mistake i powiem szczerez, że bardzo mi się podoba i to powinien być kolejny singiel :P

pusieq 
Zwykły Fan

Wysłany: 2008-09-10, 21:03   

Osobiście jakoś nie lubię Kate, ale po przesłuchaniu nowej płytki stwierdzam że piosenki są nawet fajne.

Iwona 
VIP
Iwona

Wysłany: 2008-09-10, 21:06   

mi się sweet mistake nie podoba....

Docent 
Kręci mnie Milk Inc.

Wysłany: 2008-09-10, 21:16   

Hehe, no i jeszcze jedną rzecz stwierdziłem, która mi się nie zabardzo zgadza z moimi upodobaniami zespołowymi: Kate robi lepsze teledyski do piosenek niż Milk Inc w ostatnim czasie.... :/

pusieq 
Zwykły Fan

Wysłany: 2008-09-10, 21:25   

Docent napisał/a:
Kate robi lepsze teledyski do piosenek niż Milk Inc w ostatnim czasie.... :/

Podzielam Twoje zdanie w tej kwestii

Odpowiedz do tematu